Dobrovolní hasiči z Rohatce a Blatnice na stupních vítězů: vyhráli mistrovství republiky

Zdroj: Blatnice pos sv. Antonínkem

HODONÍN – Dobrovolný hasič Michal Skřivánek z Rohatce má zlatou medaili a skvělý sportovec Ondřej Rybnikář z Blatnice pod Svatým Antonínkem má stříbro z mistrovství republiky v hasičských závodech TFA.

TFA – Toughest Firefighter Alive je silový víceboj, který simuluje práci hasičů, a to včetně plné hasičské výstroje. Původní myšlenka vznikla v USA, dnes už v ní excelují čeští hasiči. V Rohatci mají mistra a v Blatnici mají prvního vicemistra v těchto nejtěžších hasičských závodech. Za obrovský úspěch na Mistrovství republiky v závodech TFA dobrovolných hasičů si zaslouží  gratulaci. V konkurenci 70 borců z celé republiky vybojovali skvělé 1. a 2. místo. Skvěle tak reprezentoval svoje sbory dobrovolných hasičů. Jihomoravský kraj díky tomu vyhrál hodnocení krajů. Na pěkném 6. místě se umístil Zdeněk Maňák z Velké nad Veličkou.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.