Na svou známou čekal v její posteli na ubytovně v Zábřeze, nocoval však v policejní cele

Fotka od Markéty Machové z Pixabay

ZÁBŘEH – Netrpělivost se nevyplatila 41letému muži, který se chtěl setkat se svou známou v Zábřeze. Když se jí však do pokročilé noční doby nedočkal, v alkoholovém opojení rozbil okno do jejího pokoje v ubytovně a rozhodl se nadále čekat v její posteli. Přivolaní policisté mu však našli nocleh úplně jinde.

Jednačtyřicetiletý muž se chtěl začátkem tohoto měsíce setkat se svou známou, vypravil se proto za ní do Zábřeha. Po cestě se nejspíš notně občerstvoval alkoholem, a když se své známé do pokročilé noční doby nedočkal, pod rouškou tmy, zimy a v alkoholovém opojení se měl po rozbití okna neoprávněně vloudit do jejího pokoje v přízemí ubytovny. Tam se choval jako doma, ulehl do ženiny postele a vyčkával jejího příchodu. Čtyřiadvacetiletá žena však radost z nečekané návštěvy neměla. „Poté, co po svém příchodu na pokoj rozsvítila a zaregistrovala v posteli nezvaného hosta, vycouvala, zamkla za sebou a vyhledala pomoc u vrátného,“ popsala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Protože s opilým mužem nebylo zrovna lehké pořízení, byli k případu přivoláni policisté. Ti mu naměřili přes 2 promile, a tak zbytek noci strávil v policejní cele. Kvůli jeho netrpělivosti mu nyní za porušování domovní svobody v případě prokázání viny a odsouzení hrozí až tři roky za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .