Řidička fordu přejela do protisměru, kde se střetla s dalším fordem, škoda je skoro za půl milionu korun

foto: Policie ČR

HRADECKO – Toto pondělí došlo, krátce po čtvrté hodině odpolední, k bouračce na silnici I. třídy č. 35. v katastru obce Vysoká nad Labem.  Zde se střetla dvě osobní auta. Při nehodě se zranila dvaašedesátiletá řidička, která potřebovala péči zdravotnické záchranné služby.

O dopravní nehodě jsme vás dnes informovali v článku: Na Hradecku došlo ke čtyřem bouračkám, zranilo se při nich pět lidí. Policisté nyní sdělili k bouračce další informace. „K nehodě došlo pravděpodobně tak, že řidička vozidla značky Ford Focus jedoucí od Býště na Hradec Králové z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde se čelně střetla s autem značky Ford Galaxy,“ říká policejní mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Řidička byla s lehkým zraněním převezena do nemocnice, nikdo další se naštěstí nezranil. Jak 32letý řidič, tak 62letá seniorka podstoupili dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která ukázala negativní výsledek. Policisté odhadli škodu na vozidle Ford Focus na 150 tisíc korun a na vozidle Ford Galaxy na 280 tisíc korun.