V informačním centru je k vidění nové „logo“ Rožnova

Zdroj: město Rožnov

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Od loňského prosince probíhala soutěž na návrh nového vizuálního stylu pro město. Vítězem se stalo studio ReDesing a jeho návrh je nyní možné spatřit na panelech v Turistickém a informačním centru.

Oficiální představení návrhu se uskuteční 15. září ve Ville Rosenaw za přítomnosti médií a odborné a široké veřejnosti. Zájemci však mají možnost vybrané postery spatřit od včerejška v takzvaném „Íčku“. Na celkem jedenácti velkorozměrových posterech jsou k vidění nejdůležitější prvky nového vizuálního stylu města. Hlavním prvkem je písmeno R s nakročenou nožičkou, spatřit můžete i vybrané barvy, font, piktogramy a využití celé koncepce na propagačních předmětech.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Soutěže se zúčastnilo celkem 104 navrhovatelů, měla dvě kola a o vítězi rozhodla odborná porota. Tím se stala dvojice autorů Petr Krejzek a Kateřina Šuterová ze studia ReDesign. „Návrh loga a celého vizuálního stylu je proměnlivý v rámci dynamické identity. Přináší živý, zdánlivě nekonečný prostor pro tvorbu a podporuje tak budování atraktivní identity města při neomezeném způsobu použití,“ dodala Věra Marešová, předsedkyně poroty.