VIDEO: Zaútočil na ženu. Způsobil jí vážná bodnořezná poranění

Zdroj: Policie JMK

BRNO – Brněnští policisté ve spolupráci se strážníky pátrají po neznámém útočníkovi, který bez zjištěného důvodu zaútočil na mladou ženu na lávce spojující park Koliště s areálem IBC.

Podle policejního mluvčího Pavla Švába případ vyšetřují kriminalisté jako podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. „Nadále zjišťujeme totožnost muže zachyceného na videozáznamu krátce po činu. Informace k jeho totožnosti i další svědectví přijmou policisté na lince 158,“ uvedl Šváb. Na fotografii je svědek, který se měl v kritickou dobu pohybovat poblíž místa činu. Na záběrech ve videu je situace na lávce při incidentu, kdy muž těžce pobodal mladou ženu, a záběr na muže, který je podle policie důležitým svědkem události. Kriminalisté po něm pátrají. Kriminalistům by mohl poskytnout cenné svědectví. Informace k jeho totožnosti přijmou policisté na lince 158. „Kriminalisté uvítají případná svědectví řidičů jedoucích krátce před 15. hodinou po ulici Koliště či záznamy z palubních kamer jejich vozidel, které mohly zachytit událost. Poznatky přijmeme na lince 158. Děkujeme za spolupráci,“ doplnil Šváb.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.