Motorkář zemřel po střetu s osobním autem

foto: Policie ČR

NÁCHODSKO – Tuto středu, krátce po osmé hodině večerní, došlo k tragické nehodě v Červeném Kostelci. Na křižovatce, kde ke srážce došlo, musely zasahovat všechny složky integrovaného záchranného systému, na místo přiletěl i záchranářský vrtulník.

„Řidička osobního automobilu jela ve směru od obce Stolín na ul. 17.listopadu, kde v prostoru křižovatky došlo ke střetu s motocyklistou, který jel ve směru od 9.křížů na Stolín,“ říká policejní mluvčí Lucie Konečná. Pokusy o resuscitaci 37letého řidiče motocyklu BMW byly marné a na místě bohužel zemřel.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Devětačtyřicetiletá řidička, osobního auta, byla transportována do nemocnice. Také jí byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu, která ukázala negativní výsledek. U řidiče motocyklu musela být nařízena soudní pitva. Proč k tragické nehodě došlo je nyní v šetření policistů.