Co si zkusíte na přehlídce inovátorů a vynálezců?

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Festival plný workshopů, interaktivních aktivit a především nadšených a zvídavých lidí, to je Maker Faire. Kde jinde se seznámit s elektronickými vychytávkami, 3D tiskem i spoustou netradičních projektů, než na přehlídce inovátorů a vynálezců, kteří vám je sami předvedou! A vezměte s sebou i děti, protože propojení nadšenců a odborníků zároveň slibuje chytrou zábavu pro celou rodinu!

Po úspěšných Maker Fairech v několika městech po celé republice se i na jihu Čech sejdou novodobí kutilové. Seznámíte se s elektronickými a technologickými vychytávkami, řemesly, designem, 3D tiskem, udržitelnými projekty, roboty a se spoustou dalších netradičních projektů. Nejedná se však o tradiční nudnou výstavu! Makeři, neboli vystavovatelé, vám vysvětlí, jak jejich projekty fungují a vy si většinu z nich budete moct osahat, vyzkoušet a na workshopech se i něco nového naučit.

Světová přehlídka kreativity Maker Faire pro všechny tvůrce, inovátory, bastlíře, DIY nadšence a jejich příznivce začíná v Žižkárně v Českých Budějovicích 11. září v 10 hodin.