Dvojice měla domluvené přespání s paní Němcovou. Majitel chatky o tom však nic nevěděl

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PRAHA – Do zahrádkářské kolonie v Praze 9 přijela hlídka strážníků. Přivolal je sem majitel chatky, ve které se svítilo a ze které se linul hovor. Měla však být prázdná. Dvojice hlídce oznámila, že mají přespání domluvené s paní Němcovou.

Pohodu u krbu narušil pětadvacetileté ženě a devětadvacetiletému muži příchod hlídky, následovaný majitelem chatky,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Majitel si přijel zkontrolovat chatku v zahrádkářské kolonii v Praze 9, která měla být prázdná. Zjistil, že se v ní svítí a navíc je z jejích útrob slyšet hovor. Proto neváhal a vytočil číslo pražských strážníků 156.

Ležící pár shodně tvrdil, že má přespání domluvené přímo s majitelkou paní Němcovou,“ doplnila mluvčí. Majitel chatky se však jmenuje jinak a ani žádnou paní Němcovou nezná. Pro podezření ze spáchání trestného činu si případ převzali policisté z místního oddělení k dalšímu řešení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.