Letecký den v Kyjově si užijí nejen milovníci letadel

Již 75 let od zahájení provozu slaví Aeroklub Kyjov! K tomuto krásnému výročí je naplánována akce Letecký den 2021. Na své si přijdou nejen milovníci letadel a letadloví nadšenci, ale především ti, kteří si chtějí užít den plný zábavy.

Přijďte se podívat na bohatou sbírku vystavených letadel i letové ukázky modelářů. K vidění budou především letecká vystoupení. Na nebi zcela určitě uvidíte dvoumotorová letadla Tecnam P 2006 a Piper PA-34 Seneca, letadlo L-29 Albatros, malé dopravní letadlo Evektor EV-55 Outback a taktéž letové ukázky vrtulníků, motorových letounů a kluzáků. Dočkáte se i letecké akrobacie zmíněných letounů v podání špičkových pilotů.

Po celý den bude o zábavu postaráno! Hlavním lákadlem bude zcela jistě možnost vyhlídkových letů. Pro děti je připraven skákací hrad a pro všechny občerstvení po celý den. Vstupenky jsou slosovatelné a na výherce čeká nádherná výhra v podobě vyhlídkového letu zdarma.

Nenechte si ujít tuto unikátní akci. Letecký den se koná v sobotu 11. září 2021 od 10 hodin, hlavní program se odehraje od 14 do 16 hodin. Místo konání je na letišti v Kyjově, parkování v areálu letiště je zdarma. Vstupné činí 100 Kč, děti do 12 let vstupné neplatí. Přijďte a užijte si jedinečnou zábavu!