Pátrá se po 14leté dívce. Neviděli jste ji?

foto: Policie ČR

TRUTNOVSKO – Dnes přijali v brzkých ranních hodinách policisté oznámení, že se postrádá mladá slečna ze Dvora Králové nad Labem. Ta včera nedorazila do školy a ani domů. Okamžitě se rozjela pátrací akce, u které potřebují policisté i vaši pomoc.

Dle prvotních zjištění byla dívka ještě viděna odpoledne u obchodního domu Tesco ve Dvoře Králové nad Labem. V tu chvíli měla na hlavě černou paruku střiženou na mikádo a nalepené černé řasy. „Dívka by se mohla pohybovat na Benešovsku, kde do nedávna bydlela, nebo Pardubicku, kde má nějaké kamarády,“ říká policejní mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

KRISTÝNA VESELÁ je hubené postavy, měří zhruba 175 cm, má modré oči, blond dlouhé vlasy, ale nosí také černou paruku. Při odchodu z domova měla na sobě rifle, zářivě oranžovou mikinu, černou prošívanou zimní bundu a bílé boty. U sebe by měla mít šedý školní batoh.

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované dívce. Pokud jste jí někdo viděl, nebo maté jiné důležité informace, sdělte je prosím na tísňovou linku 158.