U kladenského rybníka Malvaňák kontaktoval 12letou dívku od pasu dolů nahý muž!

Zdroj: Policie ČR

KLADNO – Policisté z oddělení Zlonice prošetřují případ, který se stal v sobotu 4. září 2021 v dopoledních hodinách ve Velvarech.

Dvanáctiletá dívka byla v sobotu dopoledne u rybníka Malvaňák. Potom si zašla přes louku do přilehlého lesa, kde mají děti postavený bunkr. Tady si chvíli hrála, když za potokem před lesem uviděla muže, který měl na sobě pouze tričko a od pasu dolů byl nahý. Neznámý muž ve věku 50 až 60 let po chvíli dívku oslovil. Ta z místa utekla. Rodinný přítel pak událost nahlásil na tísňovou linku 158.

Ihned po nahlášení případu policisté propátrali terén v dané lokalitě a vyslechli svědky, kteří se nacházeli u místního Účka. Pachatele mravnostního deliktu se však nepodařilo dopadnout. Jelikož se na místě ale nachází městský kamerový systém, podařilo se na záznamu zjistit muže zatím neznámé totožnosti, který se v dopoledních hodinách pohyboval ve výše uvedené lokalitě. Vyšetřovatel případu by nyní potřeboval vyslechnout tohoto muže jako svědka.

Policie proto žádá muže na fotografii, aby se neprodleně dostavil na Obvodní oddělení policie Zlonice, nebo kontaktoval policisty na telefonním čísle 702 207 710. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158. Přivítá i všechny poznatky od občanů, které by vedly k odhalení identity tohoto muže.

Foto: Policie ČR