Z Uničova do Šumperka jen autobusem. Na železnici začala elektrifikace

UNIČOVSKO, ŠUMPERSKO – Práce na elektrifikaci trati Olomouc – Uničov – Šumperk včera přerušily železniční dopravu v úseku Šumperk – Uničov. Práce potrvají do 16. prosince. Vlaky v tomto úseku zastoupí náhradní autobusová doprava.

Z Uničova do Šumperka se až do 16. prosince dostanete jen autobusem. Na železniční trati totiž začaly práce na elektrifikaci. Vyloučené vlaky zastoupí náhradní autobusová doprava, která pojede podle výlukového jízdního řádu. Časy odjezdů a příjezdů náhradních spojů se liší od původního jízdního řádu, proto si před cestou výlukový jízdní řád důkladně prostudujte. Pod jízdním řádem je uvedeno umístění zastávek náhradní autobusové dopravy. V náhradních autobusech není zajištěna přeprava kol. České dráhy zároveň upozorňují, že uvedená spojení nejsou dohledatelná ve vyhledávačích, neboť vyhledávače nepracují se změněnou polohou zastávek náhradní autobusové dopravy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .