Druhý Kaufland v Olomouci otevře v říjnu. Nabídne i regionální potraviny

OLOMOUC – Nová prodejna Kauflandu v Olomouci u křižovatky ulic Okružní a Hněvotínská bude otevřena ve druhé polovině října. Zákazníkům usnadní nákup moderní technologie. Prodejna nabídne i regionální potraviny.

„Naše druhá prodejna v Olomouci má nový optický design a bude vlajkovou lodí celé Moravy. Zároveň bude testovacím místem pro nové technologie. Zákazníci se mohou těšit na příjemné prostředí a široký výběr zboží včetně produktů od lokálních dodavatelů,“ přiblížila tisková mluvčí společnosti Renata Maierl. Zákazníci se můžou těšit na široký výběr zboží na ploše více než čtyři tisíce metrů čtverečních. Nákup zefektivní například samoobslužné pokladny, digitální obrazovky či zákaznické terminály. Přes mobilní aplikaci K – Scan si budete moci svůj nákup sami naskenovat a poté už jen zaplatit u některé z 8 samoobslužných nebo 11 klasických pokladen. Orientaci a nakupování navíc zpříjemní přehledný navigační systém u jednotlivých regálů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Zákazníci se mohou těšit na široký výběr zboží. Čerstvé pulty nabídnou široký sortiment uzenin, sýrů, lahůdek, ryb a dalších druhů masa, včetně toho z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. V úseku pečiva najdete i ohřevnou vitrínu s grilovanými kuřaty. Ve speciálních regálech nakoupíte také TO-GO sortiment nebo bezlepkové, bezlaktózové, veganské či BIO produkty. Kaufland bude významně spolupracovat i s regionálními dodavateli. „Od regionálních dodavatelů budeme mít v nabídce piva, tvarůžky, sýry, jogurty, knedlíky, chlebíčky, zákusky, či místní lihoviny,“ vyjmenovala Renata Maierl.

Při stavbě prodejny bylo myšleno také na přírodu a udržitelnost. Prodejna disponuje rekuperačním zařízením využívajícím k vytápění odpadní teplo z chladicích zařízení, takže nepotřebuje topné kotle či dálkové vytápění. Navíc bude využívat retenční nádrž na odchyt vody. Také má úsporné LED osvětlení.

Větší část parkoviště je zapuštěna do terénu pod obchodním domem a nabízí celkem 325 parkovacích míst, cestu z krytých parkovacích míst v garážích na prodejní plochu usnadňují výtahy a zajišťují tak bezbariérový přístup. Lidé v okolí jistě ocení i zakrytý prostor nákladové rampy pro nižší hlučnost. V budově jsou také umístěny kancelářské prostory centrály společnosti Kaufland pro oblast Morava s moderním zázemím pro zaměstnance.

interiér prodejny
čerstvý pult