Oprava silnice I/52 v centru Mikulova je z kapacitních důvodů odložena

Zdroj: ŘSD JMK

BŘECLAV – Slíbené pondělní zahájení opravy silnice I/52 v centru Mikulova se Ředitelství silnic a dálnic Jihomoravského kraje po dohodě se zhotovitelem stavby rozhodlo z kapacitních důvodů přesunout na jiný termín.

V rámci příprav opravy silnice I/52 v centru Mikulova se už podařilo vyřídit objízdné trasy a v pondělí 13. 9. se měli pustit do práce. Opravovat se má úsek od okružní křižovatky u nákupního centra Billa až po křižovatku silnic I/52 a I/40. Oprava potřebovala dopravního omezení. Od okružní křižovatky směrem ke státní hranici by se mělo jezdit jednosměrně. V opačném směru se měl úsek objíždět po místních komunikacích. Objízdná trasa povede ulicí Brněnská, 22. dubna, Vídeňská, Komenská a Valtická. Vzhledem k velkému množství aktuálně realizovaných dalších oprav komunikací I. třídy ŘSD nechtělo stavbu vystavit riziku několikadenní prodlevy z důvodu čekání na techniku. „Jedná se o velmi frekventovaný úsek silnice I/52, proto se snažíme dopravu omezit na co nejkratší možnou dobu. O novém termínu zahájení opravy budeme řidiče i obyvatele Mikulova včas informovat. Děkujeme za pochopení,“ uvedlo ŘSD na svém webu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.