Policisté šetří nehodu tří motorkářů na Klatovsku

Ilustrační fotografie, zdroj: PČR

KLATOVSKO – O tomto víkendu dopravní policisté na Klatovsku zaznamenali dopravní nehody tří motorkářů, kdy dva z nich havarovali mimo silnici a dalšího zřejmě přehlédl řidič auta.

V pátek po osmnácté hodině jel čtyřiatřicetiletý muž z obce u Nýrska na motorce značky BMW z obce Milence směrem na Nýrsko. Když projížděl levotočivou zatáčku, nepřizpůsobil rychlost, vjel vpravo mimo silnici a havaroval na přilehlém poli. „Při dopravní nehodě řidič utrpěl zranění a škoda činí 50 tisíc korun,“ uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová.

V neděli po desáté hodině dopoledne jel osmadvacetiletý muž z obce u Klatov na motorce značky Access Tomahawk ve směru od obce Kydliny na Kosmáčov. V pravotočivé zatáčce vjel do kaluže, dostal smyk a vyřítil se vpravo mimo silnici, kde havaroval. „Muž utrpěl zranění a zdravotníci jej převezli k ošetření, a poté byl propuštěn,“ dále sdělila mluvčí.

V Klatovech jel v neděli pětatřicetiletý muž z obce na severním Plzeňsku s autem značky Fiat Ducato po ulici 5. Května. Ve třináct hodin, při vjíždění na kruhový objezd, nedal přednost v jízdě motorkáři, který jel na motorce značky Kawasaki a došlo ke srážce. „Při dopravní nehodě řidič utrpěl zranění a hmotná škoda činí 14 tisíc korun,“ pokračovala Dana Ladmanová. „Provedené dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky,“ dodala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.