V Čakovicích hořelo. Škoda 100 tisíc korun

Zdroj: JSDH Satalice

PRAHA – V nedělním odpoledni měli napilno hasiči v pražských Čakovicích. Hořela tu řadová garáž a hrozilo rozšíření požáru i na další garáže a automobily. Zasahovaly zde dobrovolné i profesionální jednotky.

V ulici Ke stadionu v Čakovicích zasahují profesionální i dobrovolní hasiči u požáru garáže,“ informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Hasiči na místě zasahovali v dýchací technice a na zkrocení ohnivého živlu použili dva vodní proudy. Garáž byla požárem zasažena v plném rozsahu, včasným zásahem se však podařilo zabránit rozšíření plamenů na ostatní garáže a ochráněna byla i další vozidla.

Na místo dorazili profesionální hasiči ze Satalic a dobrovolné jednotky z Čakovic a Satalic. Po získání kontroly nad požárem začali hasiči rozebírat konstrukce a dohašovat. Rovněž kontrolovali prostory okolních garáží a vyhledávali případná další ohniska. Požárem vznikla škoda sto tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: JSDH Satalice