Brněnské komunikace zvou širokou veřejnost na báječně nabitý den se spoustou zábavy

Brněnské komunikace.

Přijďte se pobavit na akci, kterou pořádají Brněnské komunikace. Po loňské nucené absenci vás letos zvou na Den znovu otevřených dveří, na kterém se pobaví nejen rodiny s dětmi, ale i široká veřejnost.

Pro návštěvníky bude nachystán bohatý program. Kromě policejních a hasičských záchranných sborů uvidíte třeba ukázky značkovače vodorovného dopravního značení, či ukázku odtahu vozidla. Zúčastníte se závodů na překážkové dráze s RC auty s kapotami Brněnských komunikací, nebo si vyzkoušíte jízdu zručnosti na Segway. Děti určitě potěší projížďky ve specifických vozech typu zametadlo a kropička.

Dámy jistě zaujme workshop s výrobou korálkových náramků, zatímco páni se mohou přidat k prohlídce pivovaru Hauskrecht. V nabídce budou také prohlídky Centrálního technického dispečinku Brněnských komunikací a možnost nabídky občerstvení po celý den.

Nenechte si tuto zajímavou akci ujít! Den znovu otevření dveří se koná v neděli 19. září 2021 od 10.00 do 16.00 v provozním areálu Brněnských komunikací v Brně na ulici Masná 7. Jste srdečně zváni!