Nehoda tří aut na Zlínsku si vyžádala 7 raněných. Policie prosí řidiče o kamerové záznamy

Foto: HZS Zlínského kraje

HUŠTĚNOVICE – Policisté vyšetřují havárii tří osobních aut, která se stala na silnici mezi Starým Městem a Huštěnovicemi. Celkem 7 lidí skončilo po srážce se zraněním. Policisté nyní žádají o spolupráci řidiče, kteří na palubních kamerách zaznamenali jízdu aut před nehodou nebo během ní.

Ke střetu došlo na hlavním tahu I/55 v sobotu 11. září krátce po osmé ráno. „Ze zavinění dopravní nehody je podezřelý čtyřiašedesátiletý řidič Opelu Zafira, který při předjíždění na rovném přehledném úseku zapříčil střet s protijedoucím vozidlem značky Fiat a předjížděným vozidlem značky Volvo,“ přiblížila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté dnes požádali řidiče o pomoc. „V souvislosti s vyšetřováním dopravní nehody žádají policisté řidiče, kteří mají na palubních kamerách zachycený střet vozidel nebo jízdu vozidla značky Opel Zafira tmavé barvy před dopravní nehodou, aby nám záznam poskytli. Řidič jel ve směru od Huštěnovic na Staré Město. V případě, poskytnutí záznamů se řidiči mohou ozvat buď na linku 158, nebo na kteroukoli policejní služebnu,“ vyzvala Lenka Javorková.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje