Milovníci všeho přírodního, přijďte na největší aromaterapeutický a bylinářský festival v České republice

Brno – vydejte se do Otevřené zahrady sídlící přímo v centru města a užijte si unikátní festival aromaterapie & bylinky 2021. Jsou zváni milovníci léčivých rostlin, přírodní kosmetiky, příznivci aromaterapie, páni, dámy i děti a další široká veřejnost.

Ve venkovních i vnitřních prostorách se dozvíte mnoho zajímavého. V přednáškovém sále získáte například informace o toxických látkách okolo nás, zjistíte jak využít vůně pro zmírnění stresu, nebo jak se dají využít plané rostliny jako jídlo.
Ve venkovní kuchyni zhlédnete praktickou ukázku výroby sirupu z ovoce nebo bylin bez další konzervace, či se zúčastníte workshopu spojeného s ochutnávkou bylinných čajů.
V přednáškovém stanu se bude odehrávat mimo jiné základní kurz aromaterapie, dále zjistíte, jak léčit obtíže pohybového aparátu přírodními prostředky.
Ve velké zasedačce si zacvičíte yogu, můžete se také vydat na vycházku za jedlými rostlinami, kdy si přímo v centru velkého města ukážete, kolik jedlých rostlin roste všude kolem nás.
Dámy si mohou užít soukromí v ženském stanu, kde se budou věnovat třeba aromaterapii v péči o zdraví ženy, nebo zjistí řešení v boji s neplodností.
V čajovně ochutnáte pravé čaje z Číny a Tchaj-wanu, v areálu vás zaujme nabídka bylinkových specialit a nápojů. Ani děti nepřijdou zkrátka, pro nejmenší návštěvníky budou nachystány dílničky.

Náplň festivalu je vskutku obsáhlá a pestrá, na své si přijde určitě každý. Podrobný program naleznete na webových stránkách aromaterapie & bylinky.

Láká vás tato akce? Přijďte do Otevřené zahrady na adrese Údolní 33, Brno v neděli 19. září 2021, akce trvá od 10 do 18 hodin. Plné vstupné činí 380 Kč, snížené 250 Kč. Počet vstupenek je limitován, předprodej naleznete zde. Přijďte a užijte si den v příjemném prostředí!