Šofér zavadil autem o koloběžkáře a ujel. Muž z koloběžky upadl a potřeboval péči lékařů

foto: Policie ČR

NÁCHODSKO – Jednačtyřicetiletý muž si vyjel na koloběžce, že skončí na zemi zraněný, ho jistě ani ve snu nenapadlo. K dopravní nehodě mělo dojít tuto středu patnáct minut po páté hodině odpolední ve Velkém Poříčí. Nebyli jste náhodou svědky střetu auta a koloběžky?

Dle zjištěných informací měl 41letý muž jet na koloběžce ve směru od náměstí ve Velkém Poříčí na Náchod, když ho mělo v uvedený čas předjíždět neznámé vozidlo. Šofér auta měl o muže na koloběžce zavadit a ten upadl na zem. „Po pádu koloběžkáře na zem nesplnil řidič povinnost, kterou mu v takové situaci ukládá zákon, a z místa nehody odjel. Řidič koloběžky byl předán do péče lékařů. Provedená dechová zkouška na alkohol byla u něho negativní,“ říká mluvčí policistů Lucie Konečná.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřovaní případu. Pokud jste v uvedenou dobu jeli kolem a máte v autě nainstalovanou kameru, nebo máte jakékoliv informace, které můžou policistům pomoci, obraťte se prosím na bezplatnou linku 158 nebo na jakoukoli služebnu policie.