VIDEO: Policisté hledají zloděje, který nechce nastoupit do vězení

BRNO VENKOV – Šlapaničtí policisté zveřejnili videozáznam z krádeže, na kterém je zachycen třiapadesátiletý muž, který měl v listopadu loňského roku nastoupit pro dřívější trestnou činnost do vězení. Nástupu se dosud úspěšně vyhýbá.

Dvojice zlodějů řádila na jaře hlavně na Šlapanicku. V pátrání po jejich totožnosti pomohly tamním policistům zveřejněné záběry z bezpečnostních kamer. Jednoho z pachatelů se podařilo už vypátrat a zadržet. Ten musí nyní vedle trestu za další prohřešky počítat i se stíháním za krádež. Totožnost jeho parťáka šlapaničtí policisté znají. Na videozáběrech je to muž s kšiltovkou. Šlapaničtí policisté uvítají jakékoliv informace vedoucí k vypátrání hledaného Petra Tomašuly. Hledaný muž má střední postavu výšky 170 až 175 cm, hnědé oči a vlasy. „Jakékoliv poznatky můžete sdělit na tísňovou policejní linku 158 nebo přímo šlapanickým policistům na telefon 602647421. Policie děkuje za spolupráci,“ sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Pokud není odkaz aktivní, důvody pátrání po osobě pominuly.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.