Cyklisté se rozloučí se sezónou na cyklostezce Bečva

VSETÍNSKO – Společná vyjížďka se zábavným programem pro malé i velké udělá pomyslnou tečku za letošní sezónou. Tradiční uzavření cyklostezky Bečva odstartuje souběžně ze Vsetína a Velkých Karlovic a zakončena bude v Halenkově. Sportovní den si můžete užít v sobotu 25. září.

Skupina cyklistů vyrazí z Velkých Karlovic a Vsetína v 10.15. „V našem městě budeme startovat od splavu na Ohradě, kde se připojí i cyklisté z Valašského Meziříčí, které k nám dopraví cyklobus. Společně bychom měli dojet do Halenkova zhruba v 11 hodin,“ oznámil vsetínský místostarosta Pavel Bartoň.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Cílem je sportovně-zábavní areál u halenkovského fotbalového hřiště, kde ve 12.30 začnou odpolední radovánky. „V rámci programu se cyklisté mohou těšit na prezentaci Českého červeného kříže, střediska volného času Alcedo či týmu Hopsej.cz, který pobaví show se skákacími a balančními dopravními prostředky. Lákadlem zejména pro děti pak jistě bude skákací hrad a malování na obličej,“ přiblížil místostarosta Bartoň.

Ti, kteří se necítí na dlouho trasu, mohou využít cyklobusu, který vyjede z Valašského Meziříčí do Vsetína v 9.30. Ten posléze po akci pojede z Halenkova zpět. Rezervace cyklobusu je nutná na e-mailu dobesova.mikroregion@gmail.com nebo na telefonu 571 674 339.