Hasiči zasahovali u pěti bouraček, při nich se zranilo pět lidí

foto: HZS Královéhradeckého kraje (Třebechovice pod Orebem-Nepasice)

KRÁLOVÉHRADECKO – Hasiči mají vždy dost práce, a nejinak tomu bylo včera na silnicích napříč krajem. Jednotky přispěchaly nejen k bouračce dvou osobních aut, která skončila mimo silnici, k traktoru s vlekem, který poškodil poškodil zaparkovaná auta, ale i na další místa.

Na Hradecku došlo ke dvěma dopravním nehodám. Pět minut po desáté hodině dopolední, bourala dvě osobní auta, která skončila mimo silnici. K bouračce došlo na silnici č. 11 v Třebechovicích pod Orebem v části u Nepasic. Bohužel se při nehodě zranili dva lidé. Na místě zasahující profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové a místní dobrovolná jednotka, zabezpečili nabouraná auta a zkontrolovali, jestli neunikají pohonné hmoty. Poté si místo zásahu převzali policisté.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V Měníku v části Bydžovská Lhotka, pár minut po třetí hodině odpolední, havaroval traktor, který s návěsem poškodil zaparkovaná vozidla.  Novobydžovští profesionální hasiči se postarali o úklid vozovky.

Na Jičínsku došlo k jedné dopravní nehodě, a to přímo v Jičíně. Pět minut před půl sedmou ranní, přispěchali místní profesionální hasiči k bouračce dodávky a osobního auta, do části Soudná. Při nehodě se bohužel jedna osoba zranila a potřebovala péči záchranářů. Po zadokumentování místa nehody ze strany Policie ČR provedli hasiči úklid vozovky.

Na Náchodsku bylo hasičů zapotřebí u jedné bouračky, k té došlo v Jaroměři na silnici č. 33 v katastru části Semonice. Krátce před jedenáctou hodinou dopoledne, zde havarovala dvě osobní auta jedno nákladní. Místní profesionální hasiči zajistili místo události. Zdravotnická záchranná služba měla v péči jednoho zraněného.

Na Trutnovsku došlo k jedné dopravní nehodě. Na silnici č. 14 v obci Mladé Buky havarovala, krátce před půl osmou ranní, tři osobní auta. Na místě zasahovala profesionální hasičská jednotka z Trutnova, která zasypala uniklé pohonné hmoty sorbetem a zlikvidovala je. Poté se postarala o úklid silnice. Záchranáři měli v péči jednu zraněnou osobu.