Mladík kvůli dobrému výhledu na okolí poškodil střechu auta

Ilustrační foto

BRNO – Pětadvacetiletý muž poškodil střechu zaparkovaného auta a poté ještě zlostí kopal do motorky. Zodpovídat se bude správnímu orgánu z majetkového přestupku.

Strážníci kontrolující okolí Kounicovy ulice si v nočních hodinách všimli muže, který právě slézal ze střechy škodovky. Jakmile byl dole, kopl ještě do skútru, který se tím povalil na zem. Hlídka se za výtržníkem rozběhla a rychle ho dopadla. Poté zjišťovala škody. Auto mělo promáčklou střechu a u skútru došlo k poškrábání plastů a poškození levého zpětného zrcátka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Na dotaz, proč to muž udělal, odvětil, že na kapotě chtěl mít výhled na okolí a do motorky kopal proto, že byl naštvaný,“ popisuje tiskový mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem. Mužům zákona se podařilo zkontaktovat pouze majitelku vozidla, výši škody nebylo v danou chvíli možné určit, proto se případem bude zabývat správní orgán.