Policisté pátrají po totožnosti muže, který se pohyboval v místě krádeže. Neznáte ho?

OLOMOUC – Vysokou škodu napáchal zloděj při krádeži věcí v místní části Olomouce. Policisté mají k dispozici kamerové záznamy, na nich je zachycen neznámý muž, který se v inkriminovanou dobu nacházel v místě krádeže. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po jeho totožnosti.

„Olomoučtí policisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, a to v souvislosti s prověřováním případu krádeže věcí z přilehlých prostor budovy určené k podnikatelské činnosti v Olomouci, místní části Slavonín,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová. Ke krádeži mělo dojít v neděli 5. září okolo páté hodiny ranní. Způsobená škoda byla vyčíslena přes 100 000 korun. Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy, na nichž je zachycen neznámý muž, který se v inkriminovanou dobu pohyboval v místě krádeže. Nyní pátrají po jeho totožnosti, pokud ho z přiložené fotografie nebo videa poznáváte, kontaktujte kdykoliv bezplatnou telefonní linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .