Užijte si zážitkový den plný zábavy s Městskou policií Brno

Přijďte se pobavit na akci, kterou pořádá ve sváteční den Městská policie Brno. Na Dopravním hřišti Riviéra nepotkáte jen strážníky, ale svá stanoviště zde budou mít i další zajímaví hosté. Svou přítomností vás potěší třeba ZOO Brno, Technické muzeum v Brně, Armáda ČR a spoustu dalších. Zábavu po celý den si užijí nejen rodiny s dětmi, ale i široká veřejnost.

Pro návštěvníky bude nachystán bohatý program. Zhlédnete policejní výstroj a výzbroj, služební auta, motorky i akční ukázky policejní práce. Milovníky historie určitě potěší repliky uniforem brněnských strážníků před první světovou válkou, nebo motocykly používané při výkonu služby v Československu z 30. let.
Kromě policejních sborů vás čekají zvířátka ze zoologické zahrady, nebo ze záchranné stanice. S dětmi se pozdraví již známý brněnský policejní maskot, lišák Foxík. Zábavu u svého stánku si přichystalo také Hitrádio City Brno.

Kromě toho se děti mohou těšit na dětské dílničky, kvízy, pokusy, soutěže, malování na obličej a třeba střílení z luku. Dospělí si zase vyzkouší trenažéry simulace nárazu a otočení vozidla. Pro všechny to jistě bude báječně nabitý den. Program je velmi rozmanitý, podrobnosti naleznete na stránkách Městské policie Brno.

Nenechte si tuto zajímavou akci ujít! Velký zážitkový den se koná v úterý 28. září 2021 od 10.00 do 17.00 v Areálu dopravní výchovy Brno – Riviéra, Bauerova 7. Jste srdečně zváni!