Jihlava vyhrála Zlatý erb, soutěž o nejlepší webové stránky

Foto: Magistrát Města Jihlavy

JIHLAVA – První místo celostátní soutěže Zlatý erb získaly webové stránky města Jihlavy. V rámci kraje Vysočina byla oceněna také Mapa pozemků pro investory a ze slavnostního vyhlášení si odnesl pochvalu zpravodajský portál Ježkovy oči.

Oficiální webové stránky města Jihlavy jsou vítězem 23. ročníku celostátní soutěže Zlatý erb. Jihlava se zúčastnila již pojedenácté a za tu dobu je to její šesté vítězství. Navíc si od roku 2014 do roku 2019 drží první místo také v krajských kolech. V rámci kraje byla letos oceněna i elektronická služba – Mapa pozemků pro investory, kde lze snadno najít aktuální nabídky městských pozemků.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Výsledky letošní soutěže byly slavnostně vyhlášeny na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě, která se konala v pondělí 20. září v Hradci Králové.  Pochvalně zmíněn zde byl také online magazín Ježkovy oči, který je součástí jihlavského webu.

Soutěže se v letošním roce zúčastnilo více než 400 obcí a měst ze všech 14 krajů ČR. Celkové výsledky celostátního kola najdete zde.