Od čtvrtka jeseničtí policisté pátrali po pohřešovaném muži

foto PČR

HANUŠOVICKO – V pátek 1. října jsme zveřejnili žádost policistů o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži z Jesenicka. O jeho život a zdraví se obávali jeho blízcí, kterým poslal zprávu, že si ublíží. Od čtvrtka 30. září jeseničtí policisté pátrali po celém regionu.

Blízcí pohřešovaného muže z Jesenicka se ve čtvrtek 30. září obrátili na polici se žádostí o pomoc. Muž jim totiž poslal zprávu, že si ublíží a telefony měl nedostupné. Od tohoto dne desítky policistů včetně psovodů se služebními psy propátrávali na základě získaných informací nejrůznější lokality. „Během víkendu se do pátrání zapojili také policisté ze sousedního okresu Šumperk,“ informovala policejní mluvčí Marie Šafářová. „V pondělí byla požádána o spolupráci také Letecká služba, která vrtulníkem monitorovala těžko přístupný terén,“ dodala Šafářová. Včera ve večerních hodinách nakonec pohřešovaného policisté vypátrali na Hanušovicku. Byl v pořádku, bez jakékoli újmy na zdraví.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .