Hrůzostrašné legendy ožívají aneb jedinečná výstava pro ty, co se rádi bojí

Letohrádek Mitrovských Brno tentokrát pro své návštěvníky nachystal nevšední podívanou. Unikátní výstavu s názvem Hrůzostrašné legendy ožívají určenou jen pro odvážné. Letohrádek bude nyní vskutku strašidelný, jste-li milovníci krvavé historie, máte se na co těšit.

Nechvalně proslulé reálné historické postavy vystraší snad úplně každého návštěvníka. Speciální figuríny mají opravdu věrohodné detaily. K vidění zde bude třeba hrabě Drákula, Alžběta Báthory nebo Eleonora Amálie ze Schwarzenbergu. Kromě krvavých legend na vás čeká i upírský hřbitov, katova přípravna, nebo soudní stolice pro potírání čarodějnictví. Bonusem expozice jsou i multimediální strašidelné pohyblivé obrazy, které vám ožijí před očima.

Akce je především pro ty, co mají pro strach uděláno. Patříte-li mezi ně, nenechte si tuto podívanou ujít. Dětem je vstup doporučen od 10 let.
Výstavu můžete navštívit až do 28. listopadu 2021 vždy od čtvrtka do neděle od 10.00 do 16.00. Letohrádek Mitrovských najdete na adrese Veletržní 19, Brno. Základní vstupné je ve výši 130 Kč, lze uplatnit i různé slevy – více informací naleznete na stránkách Letohrádku Mitrovských Brno.