Řidič v Uherském Brodě srazil seniora a odjel. Viděli jste nehodu?

Ilustrační foto

UHERSKÝ BROD – Uherskohradišťští dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu z Uherského Brodu. Neznámý řidič při ní srazil staršího chodce a po chvíli z místa odjel. Senior skončil se zraněním v nemocnici.

K havárii došlo v úterý 12. října kolem tři čtvrtě na čtyři odpoledne. „Devětasedmdesátiletý muž přecházel ulici Za Humny, kdy jej ohrozil prozatím neznámý řidič dosud neurčeného vozidla, který jel ve směru od Luhačovic a odbočoval vpravo na již zmíněnou ulici Za Humny. Podle dosavadních informací došlo ke střetu, kdy chodec upadl na vozovku, řidič nejprve zastavil, ale v okamžiku kdy viděl, že muž je schopen chůze, odjel. Starší pán utrpěl zranění, se kterým byl rodinnými příslušníky převezen do nemocnice v Uherském Hradišti,“ popsala policejní preventistka Barbora Balášová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté nyní žádají o pomoc s vyšetřováním neznámého řidiče i případné svědky. „V souvislosti s vyšetřováním této dopravní nehody žádáme řidiče, který z místa nehody odjel, aby se dostavil na policejní služebnu nebo telefonicky kontaktoval policisty na čísle 735 780 180. A žádáme i případné svědky popsané události nebo řidiče jiných vozidel, kteří by mohli poskytnout záznam z palubní kamery, který by přispěl k vyšetřování dopravní nehody, aby taktéž kontaktovali policisty na bezplatné lince 158 nebo na čísle 735 780 180,“ vyzvala Balášová.