Opravy železničních přejezdů ve Frenštátě zkomplikují průjezd městem

Foto/px/Železniční přejezd

FRENŠTÁT p. R. – Ve dnech 14. až 27. října dojde k opravě několika železničních přejezdů ve městě. Důvodem je renovace signalizačních zařízení na trati. U některých železničních přejezdů proto dojde k přechodnému omezení silničního provozu.

Přejezd na místní komunikaci Horečky u bývalého hotelu Vlčina bude zcela uzavřen. Objízdná trasa bude po ulici Papratná kolem restaurace Rekovice. V prostoru restaurace a hotelu bude umístěn semafor, který bude střídavě řídit dopravu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Silnice v Horečkách bude za železničním přejezdem uzavřena. Pro složky Integrovaného záchranného systému bude objízdná trasa vedena po účelových komunikacích přes místní část obce Lichnov – Daremní. Trasa vede částečně pouze po nezpevněné účelové komunikaci.

Také přejezd v Bordovicích čeká oprava a to v úseku poblíž bývalé pily Kopelec. Objízdná trasa bude vedena přes místní část obce Lichnov – Daremní.