Ukradené klenotnické zboží za 50 tisíc řeší policie v Ostravě. Poznáváte zloděje?

Foto: PČR

OSTRAVA – Ke krádeži hodinek a dalších šperků došlo v Ostravě-Porubě v prodejně klenotnictví, které sídlí v hypermarketu na křižovatce ulic Martinovská a Opavská. Kriminalisté v souvislosti s případem pátrají po třech osobách z fotografií.

Zloději se měli k činu letos 21. září okolo 21.00 hodiny večer. “Podle dosud zjištěných informací neznámý pachatel přes uzamčenou a spuštěnou bezpečnostní mříž prodejny vysunul skleněnou výplň vitríny a následně odcizil švýcarské hodinky. Tomu přihlížela dosud neidentifikovaná žena. Poté druhý neznámý pachatel využil příležitost a ze stejného místa odcizil další zboží. Celkem byla způsobena škoda odcizením zhruba ve výši 50 tisíc korun, řekla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policie žádá veřejnost o pomoc při určení totožnosti pachatelů na fotkách. V prvním případě se jedná o muže a ženu. V druhém případě se jedná o muže. “Pokud jste se v uvedeném čase pohybovali na místě události a můžete k případu podat svědectví, obraťte se na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.