Všesvatský jarmark nabídne dobré jídlo i tradiční zboží

Zdroj: město Rožnov

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Ve dnech 22. a 23. října pořádá Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T-klubem tradiční Všesvatský jarmark. Přijměte pozvání na klasické jarmareční zboží, výborné pochutiny i doprovodný program.

A na co se můžete těšit? Čekají na vás květiny, podzimní dekorace, keramické výrobky, svíčky, potřeby přímo k Dušičkám, sýry nebo masné výrobky. Dobrou náladu podpoří v pátek cimbálová muzika Aldamáš od 10 hodin, slavnostní zahájení proběhne od 16: 30 a poté zazpívá Lucie Redlová & Garde. Páteční veselí ukončí kapela Navalentym & Yarka.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V sobotu se můžete na jarmark vypravit od 10 hodin, kdy na vás už bude čekat cimbálová muzika Javořina. V odpoledních hodinách vám k nakupování zahraje dechová hudba Rožnovanka. Tak neváhejte a přijďte nakoupit tradiční výrobky, přírodní kosmetiku či ovocná vína a při tom si poslechnout výbornou muziku.