VIDEO: Neznámý pachatel se vloupal do vozidla v Praze 9. Pozná někdo podezřelého?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Do uzamčeného vozidla ve Veselské ulici v Praze 9 se vloupal neznámý pachatel a odnesl si věci za dvacet tisíc korun. Pokud podezřelého muže na záznamu kamery poznáváte, kontaktujte prosím policii.

Policisté z místního oddělení Letňany pátrají od poloviny září po dosud neznámém muži, který se vloupal do uzamčeného vozidla,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Ke krádeži došlo ve Veselské ulici v Praze 9. Z vozidla byly odcizeny věci za téměř dvacet tisíc korun. Policisté během vyšetřování tohoto případu zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen podezřelý muž.

Pokud muže poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte policii prostřednictvím linky 158. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Zajištěné video je ke stažení na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.