Areál Uherskohradišťské nemocnice krášlí 13 nových třešní, zakoupili je místní dárci

Foto: Uherskohradišťská nemocnice

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – U příležitosti Dne stromů rozšířilo zeleň v areálu Uherskohradišťské nemocnice 13 nových třešní ptačích. V rámci projektu Stromy pro nemocnici je zakoupily místní firmy s podporou rodin, nadačního fondu i kolektivu zaměstnanců.

Stromy vyrostly podél parkoviště před centrální budovou chirurgických a interních oborů. „Naše nemocnice neustále pracuje na zkrášlování, modernizaci a zlidšťování nejen svých budov, ale i venkovního areálu. Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří tento krásný projekt letos podpořili, velký dík však patří také těm, kteří strom zakoupili pro nemocnici v minulých letech. Přispěli tím k pohodě a dobré náladě nejen našim pacientům a návštěvníkům, ale i personálu,“ vzkázal ředitel nemocnice Petr Sládek.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Díky akci Stromy pro nemocnici se už před dvěma lety vysadilo v areálu přes 30 stromů. „Konkrétní poděkování za podporu zeleně v letošním ročníku patří firmám Euregnia, Daně v pohodě, DERESTA – realizace staveb, LION CAR, THERMACUT, Agriola, mmstavby plus, Ray Service, VYMYSLICKÝ – VÝTAHY, MOREAU AGRI, NET, Česká zbrojovka. Projekt také podpořili manželé Kateřina a Petr Pavič, Nadační fond Řemeslo pomáhá a kolektiv zaměstnanců Centrálního distribučního skladu společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko,“ vyjmenovala mluvčí nemocnice Lucie Sedláčková.

Foto: Uherskohradišťská nemocnice
Foto: Uherskohradišťská nemocnice