Mladý řidič vjel na Jesenicku do cesty sportovnímu autu. Všichni pasažéři se zranili

nissan

JESENÍK – Nehoda se stala v sobotu odpoledne na Jesenicku. Mladý řidič jel příliš rychle a aby nenarazil do auta před sebou, které začalo brzdit, vyjel částečně do levého jízdního pruhu, kde zrovna projížděl 63letý muž ve svém sporťáku. Všichni pasažéři z obou aut se při nehodě zranili, a to ještě mohou mluvit o štěstí, že nedošlo k čelnímu nárazu.

Nehoda se stala v sobotu krátce po patnácté hodině na silnici mezi Jeseníkem a Lipovou-lázněmi. Řidič, 25letý muž z Jesenicka, jel s Audi A4 Avant od Lipové-lázní na Jeseník. V důsledku vysoké rychlosti nestačil zareagovat na situaci před sebou, když před ním jedoucí osobní auto začalo brzdit a odbočovat vpravo. „Aby do odbočujícího vozu nenarazil, vybočil ze směru své jízdy vlevo. Částečně přejel do levého jízdního pruhu, v němž ho v tu dobu předjížděl vůz Nissan GT-R, který řídil 63letý muž také z Jesenicka,“ popsala nehodu policejní mluvčí Marie Šafářová. Následkem toho nissan narazil pravým předním obrysem do levého zadního obrysu audi. Při nehodě byl lehce zraněn řidič nissanu a celá osádka audi, to je řidič i jeho tři spolucestující. Všichni zranění byli na místě ošetření zdravotnickou záchrannou službou. Cestující z audi byli poté převezeni na vyšetření do jesenické nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Žádný z řidičů neřídil pod vlivem. Škoda na nissanu byla předběžně odhadnutá na 1 780 000 korun, na audi na 50 tisíc korun. Při nehodě byla také poškozena svodidla v délce bezmála 70 metrů, škoda na nich byla předběžně odhadnutá na 75 tisíc korun.

audi