Při tragické nehodě u Písku zemřela řidička osobního auta

Při tragické nehodě u Písku zemřela řidička osobního auta (zdroj Policie ČR)

PÍSECKO – Úterní odpoledne s sebou přineslo tragickou nehodu. Na trase mezi Pískem a Prahou vjela řidička osobního automobilu do míst, kde probíhají práce na silnici a narazila do betonových svodidel. Utrpěla závažná zranění, kterým na místě bohužel podlehla. Kriminalisté hledají důležitého svědka, který v inkriminovanou dobu úsekem nehody projížděl.

Nehoda se stala ve třičtvrtě na čtyři na silnici číslo 1/20 za Pískem směrem na Prahu. „Řidička jela ve vozidle značky Ford a z dosud nezjištěných příčin vjela do míst uzavřeného úseku komunikace v místech, kde probíhá práce na silnici a narazila do betonových svodidel,” popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová. Při nehodě žena utrpěla zranění, kterým následně podlehla. Ve vozidle jela sama.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Písečtí kriminalisté a policisté zjišťují přesné příčiny a okolnosti této nehody. V souvislosti s tím hledají důležitého svědka. „Úsekem projížděl bezprostředně před nehodou ve vozidle značky Mercedes, tmavé či černé barvy, typu SUV asi deset minut po půl čtvrté. Mohl by poskytnout policistům zásadní informace k průběhu nehody,” uvedla policejní mluvčí.

Zároveň se policisté obrací na řidiče, kteří mají ve vozidle palubní kameru a místem nehody v inkriminované době projížděli, aby se policistům ozvali na linku 158.