Řidičku vynesla zatáčka do protisměru. Srážku s protijedoucím vozem odneslo zraněním pět lidí

ilustrační foto

TŘEBÍČ – Průjezd zatáčkou nezvládla včera odpoledne mladá žena na Třebíčsku. Skončila v protisměru, kde následoval čelný střet s protijedoucím vozidlem. Při nehodě se zranily řidičky obou vozů, a navíc tři děti, které cestovaly v jednom z vozidel. Zraněné osoby převezli záchranáři do nemocnice.

Dopravní nehoda se stala v úterý 26. října před čtrnáctou hodinou na silnici III/36064 v katastru města Třebíč. „Dvaadvacetiletá řidička s osobním vozidlem Škoda projížděla po silnici ve směru od obce Slavice k obci Mikulovice. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou vjela do protisměrné části vozovky, kde se čelně střetla s protijedoucím osobním vozidlem VW,“ informovala mluvčí policie Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Při nehodě se lehce zranily řidičky obou vozidel a taky tři děti jedoucí ve vozidle VW. Všichni byli ošetřeni na místě a poté zdravotnickou službou převezeni do třebíčské nemocnice. Dechové zkoušky řidiček vyloučily alkohol. Škoda na obou vozidlech vyšplhala na částku 90 tisíc korun. Další okolnosti nehody policie šetří.