Dopravu v Hradišti zkomplikuje výstavba zastávek

Ilustrační foto

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Výstavba dvou protilehlých zastávek na ulici Sokolovská v Uherském Hradišti si vyžádá dopravní omezení. Od 8. listopadu do 12. listopadu bude uzavřený vždy jeden směr. Upozornil na to mluvčí uherskohradišťské radnice Jan Pášma.

Od pondělí 8. listopadu ráno bude omezen směr z kruhového objezdu do centra města, naopak doprava z centra ke kruhovému objezdu a dál na Zlín zůstane zachována. Během dne tu silničáři mají frézovat silnici a jezdit se bude vždy jedním pruhem.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

O 9. do 11. listopadu řidiči neprojedou z centra Hradiště ke kruhovému objezdu a zachována bude doprava od okružní křižovatky do centra. V této době se plánuje výstavba ochranného ostrůvku na přechodu pro chodce a pokládka asfaltu.

Od pátečního rána 12. listopadu se omezí směr z kruhového objezdu do centra Hradiště. Režim tedy bude stejný jako v pondělí. Od soboty 13. listopadu se zavede obousměrný provoz jako doposud. Úplně ukončení dopravních omezení se předpokládá na 20. listopadu.

Objízdné trasy pro MHD budou stejné jako pro vozidla do 3,5 tuny. Řidiči pojedou po místních komunikacích 1. máje a ulici Větrná, dále po silnicích III/05014 a silnici I/55 Třída Maršála Malinovského.