Tohle nečekal! Zloděje v Horažďovicích vyhmátla policie

Ilustrační fotografie

HORAŽĎOVICE – Ze svého lupu se moc dlouho neradoval třiadvacetiletý zloděj cizí státní příslušnosti, který se ve středu před půlnocí vloupal do areálu jedné firmy v Strakonické ulici v Horažďovicích.

Muž nejdříve poškodil vstupní dveře do budovy, kde se nachází kanceláře a v jedné z nich ukradl mobilní telefony a další věci, které si nacpal do připraveného batohu. Bohužel lupu si moc neužil, protože plány mu nečekaně zkřížil náhlý příjezd policie. Zloděj se nerozpakoval, okamžitě nechal batoh batohem a vzal rychle nohy na ramena. Daleko však neutekl, a tak již brzy seděl v policejním autě, které ho odvezlo na policejní služebnu. Z té byl po provedení nezbytných úkonů následující den propuštěn. „Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a případ dále prověřují,“ uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.