Dvě páteční tragédie na středočeských silnicích. Nepřežili mladý muž a tříletá holčička! 

Foto: Policie ČR

Ve čtvrtek už před půl pátou ráno došlo ve Vranovicích na Příbramsku k nehodě osobního auta, při které zemřel třiadvacetiletý řidič.

Vůz skončil v příkopu, kde ho v pátek ráno našel jeden z okolo projíždějících motoristů. Dále od auta leželo zraněné tělo řidiče, již bez známek života. Podle vyšetřovatelů cestoval ve vozidle sám. Vzhledem k okolnostem byla nařízena soudní pitva. Havárii budou vyšetřovat příbramští kriminalisté.

Senior srazil autem matku s tříletými dvojčaty

V obci Tatce na Kolínsku v pátek vpodvečer auto srazilo matku a dvě děti. Jedno na místě zemřelo, druhé je vážně zraněné. Matka utrpěla středně těžká zranění byla převezena do nemocnice.

Nehoda se stala po 17. hodině v Hořanské ulici, kde řidič pravděpodobně při jízdě usnul a najel na chodník. Tam šla ke vší smůle právě maminka se dvěma tříletými holčičkami – dvojčaty. Dopadlo to tragicky! Jedna holčička byla přepravena letecky do pražské nemocnice v Motole, druhá po dlouhotrvající resuscitaci zemřela na místě. Matka se zraněním, které se ukázalo těžší než se původně zdálo, byla odvezena do nemocnice.

Záchranáři na místo vyslali svého krizového interventa. Podle dechové zkoušky nebyl pětasedmdesátiletý řidič pod vlivem alkoholu. Další okolnosti nehody vyšetřují kriminalisté. Silnice byla přes dvě hodiny uzavřená.

Ilustrační foto