Tragická nehoda u Olomouce si včera navečer vyžádala tři lidské životy

OLOMOUCKO – Včera navečer došlo na silnici mezi Olomoucí a Kožušany – Tážaly k obrovské tragédii. Při hromadné nehodě čtyř osobních aut přišli o život hned tři lidé. Jeden člověk zemřel na místě, další dva podlehli svým zraněním v nemocnici.

Včera po 17. hodině došlo na silnici mezi Olomoucí a Kožušany – Tážaly u sjezdu na Nemilany k vážné nehodě čtyř osobních aut, která si na místě vyžádala jeden lidský život. V nemocnici svým zraněním podlehly ještě další dva lidé. Způsobená hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 400 000 korun. „Kriminalisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody na jeden rok až šest let,“ uvedla k nehodě policejní mluvčí Petra Vaňharová. Přesné příčiny, souvislosti a okolnosti stejně jako míru zavinění policisté dále vyšetřují.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Na místě zasahovaly čtyři hasičské jednotky. „Po vyproštění hasiči asistovali v péči u tří zraněných osob zdravotníkům Zdravotnické záchranné služby, doprava je v místě odkláněna Policí ČR,“ uvedli hasiči na Twitteru. Silnice na Kožušany – Tážaly a sjezd z dálnice u Nemilan byli na několik hodin uzavřeny.