Hledá se téměř neslyšící senior. Viděli jste ho?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Pětaosmdesátiletý muž odešel na nákup a už se nevrátil domů. Nosí naslouchátko a trpí dalšími nemocemi. Pokud jste muže viděli, kontaktujte prosím policii.

Od včerejšího večera pátrají pražští kriminalisté po pětaosmdesátiletém muži, který odešel ze svého bydliště v Horních Počernicích a již se nevrátil,“ informoval dnes policejní mluvčí Richard Hrdina. Muž odešel v půl druhé odpoledne na nákup do obchodního centra na Černém Mostě. „Senior je téměř neslyšící a v pravém uchu nosí naslouchátko,“ doplnil mluvčí.

Muž trpí i dalšími zdravotními obtížemi. Podle policie je to pravděpodobně stařecká demence. Když byl v minulosti pohřešován, vrátil se sám domů, k tomu však nyní nedošlo. Pohřešovaný je hubené postavy, vysoký 173 centimetrů. Má hnědé oči a prošedivělé vlasy s temenní pleší. V době odchodu měl na sobě modré nebo šedé kalhoty a tmavě šedou zimní bundu. Pokud jste muže potkali, kontaktujte prosím policii.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.