Na dálnici D1 utíkal téměř nahý zdrogovaný mladík. Policisty nazval démony

ilustrační foto

BRNO, BRNO-VENKOV – V neděli večer potrápilo motoristy na jižní Moravě zimní počasí, ale i nezodpovědní lidé, kteří šli po dálnici D1. Nehod se stalo tolik, že sloužící dopravní policisté nevěděli, kam jet dříve.

Po deváté hodině večer nahlásili překvapení řidiči, že se na dálnici D1 poblíž Troubska ve tmě pohybovaly osoby. Na místo bleskově vyrazili dálniční policisté. Jak popsal policejní mluvčí Petr Vala, policisté tam skutečně uviděli jednoho téměř nahého muže. Ten se choval jako smyslů zbavený a strážce zákona nazýval démony. Když se ho pokusili zpacifikovat, začal před nimi po dálnici zběsile utíkat. Naštěstí už byl provoz zcela zastaven. Přesto se mu podařilo prchnout až na nedalekou čerpací stanici, kde se ho nakonec podařilo za pomoci dalších policistů přemoci. „Nebývalou sílu a rychlost mu zřejmě dodal koktejl alkoholu a drog, na obě látky byl totiž třiadvacetiletý mladík pozitivní. Naštěstí se ale nikomu nic vážného nestalo. Pomateného muže policisté se záchrankou z dálnice převezli na ošetření do specializovaného zařízení,“ doplnil Petr Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.