Hlučný opilec v Tišnově poškodil policistům auto. Vystřízlivěl na záchytce

ilustrační foto

BRNO-VENKOV – V noci na neděli jezdila hlídka tišnovských policistů do bytu v Dlouhé ulici v Tišnově. Sousedé si stěžovali na bouřlivě se bavící společnost obtěžující hlasitou hudbou.

Brzy po první domluvě policistů se parta znovu rozparádila. Kolem čtvrté hodiny ráno musela hlídka na místo opět přijet a tentokrát udělila přítomným dvě tisícikorunové pokuty. Ale když se policisté vrátili ke služebnímu autu, byla na něm poškozena registrační značka. Pachatelem byl jeden z pokutovaných opilců, který odešel z bytu dřív, než policisté dokončili řešení přestupku. Zbytek služby tedy hlídka věnovala pátrání po rozjařeném osmadvacetiletém muži. Ten se na místě objevil kolem šesté hodiny. A opět byl velmi hlučný. Přivolaným policistům nadýchal přes dvě promile. Policisté ho zajistili a převezli na služebnu. Ani tam se ale opilec neuklidnil, proto putoval k vystřízlivění na záchytku. „Jeho noční počínání se mu hodně prodražilo. Na pokutách zaplatil více než deset tisíc korun. K tomu je nutné ještě připočíst několikatisícový poplatek za střízlivění na záchytce,“ vyjmenoval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.