VIDEO: Přepadl benzínku na ulici Sportovní, odnesl si skoro 20 tisíc korun

zdroj: Policie JMK

BRNO – Na neděli 21. listopadu krátce po šesté hodině ráno asi dlouho nezapomene obsluha čerpací stanice ve Sportovní ulici, kterou přepadl zatím neznámý pachatel, a za tři čtvrtě minuty získal skoro 20 tisíc korun v hotovosti. Policisté v pondělí zveřejnili videozáznam z benzínky.

Asi třicetiletý muž vyzbrojený krátkou střelnou zbraní přišel k pokladně a vymohl si na obsluze vydání finanční hotovosti. Pokladní neriskoval, peníze mu vydal, a muž z benzínky odešel. Z kamerových záznamů vyšetřující kriminalisté zjistili, že lupič je asi 175 centimetrů vysoký, na sobě měl tmavě modrou prošívanou bundu a světle modré kalhoty ve spodní části ohrnuté. Na nohou tmavé sportovní boty se třemi pruhy. Obličej měl zakrytý tmavým respirátorem, měl dioptrické brýle a pravděpodobně i knír. Na hlavě měl tmavou čepici a na rukou černé rukavice. Přes rameno měl menší pánskou tašku. „Případné poznatky k identifikaci lupiče a okolnostem přepadení můžete předat brněnským kriminalistům na tísňovou telefonní linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.