Kluziště v Holešově zahajuje provoz

Ilustrační foto: Shutterstock.com

HOLEŠOV – Malí i velcí bruslaři v Holešově mohou ode dneška vyrazit na ledovou plochu pro veřejnost. Ta je stejně jako v loňském roce připravena na Orelském hřišti v ulici Zlínská za restaurací Kanada.

Pohyb na čerstvém vzduchu si tu během zimy mohou užít jednotlivci i kolektivy. Od pondělí do pátku dopoledne si sportovci mohou plochu pronajmout po předchozí objednávce na čísle 734 878 711. Volat je možné v pracovních dnech od 8 do 14 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Na kluzišti bude nutné dodržovat všechna aktuální vládní nařízení vydaná v souvislosti s koronavirem. „Osoba, která bude jevit příznaky nákazy, může být obsluhou vykázána z kluziště,“ upozornila Hana Helsnerová v holešovské radnice.

Dospělí za vstup zaplatí 60 korun, děti do 18 let a senioři 40 korun a nejmenší bruslaři do 6 let mohou přijít zdarma. Školy a družiny mají vstupné za 15 korun na osobu. Pokud si chcete zapůjčit brusle, zaplatíte 30 korun. Otevřeno je v pondělí od 12 do 20 hodin, od úterý do pátku od 12 do 18 hodin a o víkendu od 10 do 14 hodin a poté od 15:30 do 20 hodin.