Romantická komedie Na Zlatém jezeře vás dojme i pobaví

ČESKÝ KRUMLOV – Rodinné problémy milujících manželů Ethel a Normana Thayerových se vyhrotí během jejich pobytu v Nové Anglii. Jak dopadne střet tří generací a napraví otec svůj vztah s dcerou? V hlavních rolích zbrusu nové inscenace Na Zlatém jezeře uvidíte Simonu Stašovou a Ladislava Freje.

V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normenovi vystoupit náhle z letargie. Je vám to povědomé? Ani se nedivíme. Příběh s ojedinělou partiturou pro herecké výkony zákonitě nemohl uniknout pozornosti filmařů, takže jste možná viděli stejnojmenný film s Henry Fondou a Katherine Hepburnovou, či živý televizní záznam s Julií Andrewsovou a Christopherem Plummerem.

Přijďte se podívat do Městského divadla v Českém Krumlově 6. prosince od 19.30 hodin, jak dopadne střet tří rozdílných generací. Simona Stašová a Ladislav Frej v hlavních rolích zbrusu nové inscenace světového divadelního bestseleru Na Zlatém jezeře vás přesvědčí, že vždycky je čas se i za ten nejobyčejnější život znovu prát.