Devatenáctiletá řidička dostala smyk a srazila se s protijedoucím autem

ilustrační foto

TŘEBÍČ – K nehodě, která si vyžádala tři zraněné, došlo v sobotu na Třebíčsku. Mladá žena se smykem ocitla v protisměru, kde narazila do protijedoucího vozu. Jednu osobu transportovali záchranáři do nemocnice. Škoda přesáhla půl milionu korun.

Ke střetu dvou vozidel došlo v sobotu 4. prosince ve Vladislavi na Třebíčsku. „Před polednem jela devatenáctiletá řidička automobilu Škoda ve směru od Náměště nad Oslavou, dostala smyk, který nevyrovnala, a přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Při dopravní nehodě se zranily obě řidičky a spolujedoucí,“ uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Jedna ze zraněných žen skončila po nehodě v nemocnici, dva zranění byli ošetřeni na místě. Dechové zkoušky u obou řidiček požití alkoholu vyloučily. „Na vozidlech vznikla škoda za více než 500 tisíc korun. Dopravní nehodu policisté šetří,“ dodala mluvčí.