Matka tříleťáka byla v poledne namol!

ilustrační foto

PROSTĚJOV – Neuvěřitelné! Strážníci Městské policie v Prostějově vyjížděli k těžce opilé ženě, která měla u sebe tříleté dítě. Krkavčí matka nadýchala 2,29 promile, svých rodičovských povinností nebyla schopná.

Přehnala to s alkoholem. Když strážníci dorazili na místo oznámení, zjistili silně podnapilou čtyřiatřicetiletou ženu ležící na chodníku. „Velice obtížně artikulovala a nebyla schopna se v danou chvíli o svého potomka postarat. Toho si všimla kolemjdoucí žena, která tříleté dítě pohlídala do příjezdu hlídky. Na dotaz, kde má dítě, nedokázala opilá matka strážníkům vůbec odpovědět. Dobrou zprávou v této smutné okolnosti bylo, že malý chlapec je v pořádku,“ sdělil tiskový mluvčí Městské policie Petr Zapletal  s tím, že provedená dechová zkouška byla pozitivní s výslednou hodnotou 2,29 promile alkoholu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Hlídce se podařilo kontaktovat otce a ten si svého syna přijel vyzvednout. Nezodpovědným chováním matky se bude zabývat příslušný sociální odbor.